برای تهیه دوره حضوراً هم امکانش هست بیایم دفتر ؟

 روند تهیه بسته‌های آموزشی کاملا غیر حضوری هستند.

از کجا بتونیم متوجه بشیم کلام شما در آموزش دادن چگونه است؟

دوست من به راحتی میتونی از کلیپ‌های آموزشی رایگان متوجه این موضوع بشی.

گارانتی محصولات به چه صورتی است ؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک بفرمایید.

آموزشهای دوره برای شغل خاصی و یا برای افراد خاصی هست؟

دوست من اغلب آموزش‌ها، آموزش‌های جامع هستند و برای و برای همه افراد با هر سطحی در نظر گرفته شده و کاربرد دارد. در واقع برای افراد کارجو، کارمند، خویش فرما، مدیر و صاحب کسب و کار یا کارآفرین، تحقیقات گسترده‌ای شده و اطلاعات و محتوای با ارزش برای همه گروه ها تولید شده تا تو بتونی نسبت به جایگاهی که هستی رشد کنی. ولی جناب حمزه تمرکز ویژه‌ای به روی رشد و بهبود عکاسان و تصویربرداران جوان و حرفه‌ای دارند،به همین دلیل در رابطه با این شغل آموزش‌های بیشتری ارائه میشود.

آموزش‌ها محدودیت و زمان خاصی داره ؟

خیر- هیچ محدودیت زمانی و مکانی برای تهیه آموزش‌ها وجود ندارد.

چگونه دوره های آموزشی رو خریداری کنم ؟

به راحتی از طریق صفحه آموزش‌های غیر حضوری میتونید نسبت به تهیه دوره‌ها اقدام کنید.

با سرمایه مالی که دارم چه کاری می‌تونم انجام بدم؟

دوست من کارهای بسیاری وجود داره که می تونی شروع کنی، اما باید بررسی کنی که در چه حوزه ای علاقه داری، چه توانایی‌هایی داری و بر حسب هرم مازلو چه نیازهایی در منطقه شما وجود داره و از همه مهم تر، اطلاعات مالی بالایی برای ایجاد کسب و کاری موفق داشته باشی و ما کارهای بسیاری رو به تو معرفی میکنیم که کار تو را آسان میکند.

چه تضمینی برای موفقیت من وجود داره ؟

دوست من تمام تلاش من و تیمم در راستای موفقیت شماست، و این ضمانت رو به شما میدهیم که تیم پشتیبانی ما در همه حال در کنار شماست.ما به اطلاعات آموزشی‌ای که آماده کردیم ایمان داریم، به شرطی که آموزش ها رو چند بار نگاه کنی، درک کنی و انجام بدی، نتایجی میگیری که متحیرت میکنه.لطفا از صفحه نتایج، نظر شرکت کنندگان در دوره‌ها رو ملاحظه کنید.

دوره‌های شما حضوری است یا غیر حضوری؟

در حال حاظر دوره‌ها تماما غیر حضوری هستند.

آقای حمزه چه دوره‌هایی رو آموزش می دن؟

 من فقط در حوزه رشد و بهبود کسب کار در رشته عکسبرداری و تصویربرداری آموزش میدم، چرا که اعتقاد دارم هر شخصی باید به صورت تخصصی در یک حوزه فعالیت کنه تا بتونه در اون حوزه بهتر کمک کنه.

آیا واقعاً دوره ها تاثیرگذار هستند؟

دوست من، بهت قول میدم اکر مطالب ارائه شده و دستورالعمل ها رو خوب درک و اجرا کنی، نتیجه هایی میگیری که خودت هم شگفت زده میشی.

چطور به شما اعتماد کنیم ؟

من از تو می‌خوام که احساسی شرکت نکنی! اولویت اول آکادمی علی حمزه درآمدزایی و پول نیست بلکه نتیجه شما برای من مهم ترین موضوعه. توصیه من این است که اگر به تازگی با ما آشنا شدی فعلا از محتوای رایگان استفاده کن تا روزی که بتونی منطقی تصمیم بگیری که در دوره شرکت کنی.

آیا پس از آموزش دوره ها میتونم در گروه فیلمسازی و عکسبرداری افراشات با شما همکاری کنم؟

 من در مجموعه افراشات همواره دنبال افراد علاقهمند به این حوزه میگردم.

آیا آموزش ها قابل جابجایی روی فلش به دستگاه دیگر است ؟