سلام 🙌 ، امیدوارم حالت عالی باشه🌺

تصمیم گرفتم یک سری اطلاعات رو به صورت هدیه 🎁 به دوستانی که چه میخوان وارد حوزه عکاسی ،فیلمبرداری، طراحی و تدوین بشن چه دوستانی که وارد این حوزه شدن، منتها درآمد قابل توجهی ندارند، تقدیم کنم.

ممکنه از خیلی ها بیشتر تلاش کنی و زحمت بکشی، اما نتیجه‌ای که میگیری به اندازه تلاشت نباشه 😢 ، من میدونم مشکل کجاست!

میدونی چی شد تصمیم گرفتم این اطلاعات رو به صورت رایگان تقدیمت کنم؟ با خیلی ها صحبت میکنم، مشاوره میدم و خیلی بهم پیام میدید و از اوضاع بد کار و درآمد پایینتون گلایه دارید، خیلی‌هاتون اصلا باور ندارید که با هنرتون(عکاسی-فیلمبرداری-طراحی و تدوین) میتونید درآمد های بالای ۳۰ میلیون در ماه داشته باشید. عده زیادی فکر میکنند شرایط مملکت و جامعه دلیل درآمد کم اونهاست، عده ای فکر میکنند شهرشون کوچیکه و آدمهای اونجا پول نمیدن یا دنبال کار ارزون قیمت هستند و هزاران فکر اشتباه دیگه… تمام این موارد باعث شد که تصمیم بگیرم این اطلاعات رو به صورت هدیه تقدیمت کنم تا شاید یک تلنگری باشه تا به خودت بیای دوست من… میخوام راهکارهایی بهت بدم که شرایطت رو از هر چیزی که هست، بهتر کنی، بشرطی که خودت بخوای…

اگر این اطلاعات رو ۱۰ سال پیش کسی به من میگفت، سرعت پیشرفتم دوبرابر میشد. تنها خواهشی که ازت دارم، فکر نکن این اطلاعات چون به صورت هدیه به دستت رسیده اطلاعات بی ارزشی هست، در زمان مناسب نگاه کن و به عمق صحبت هام فکر کن ،درکشون کن و ازشون درست استفاده کن.

من هدفم اینه هر کسی که به این حرفه علاقه داره، بتونه درآمد بالایی داشته باشه و تا جایی که بتونم به این افراد به هرطریقی کمک میکنم.

دوستدارت، علی حمزه🌺

⚠️ جهت دریافت پسورد فایل هدیه، عدد ۱ (به انگلیسی) را به شماره ۵۰۰۰۹۱۰۴۷۰۳۰۰۳ پیامک کنید. ⚠️

راهنمای دانلود و استفاده از پکیج هدیه:

  • ابتدا فایل را دانلود کنید.
  • برای دریافت پسورد عدد ۱ را به انگلیسی به سامانه ۵۰۰۰۹۱۰۴۷۰۳۰۰۳ پیامک کنید، زیر ۱۰ ثانیه پسورد برای شما پیامک میشود.
  • برای خارج کردن فایل از حالت فشرده از برنامه winrar  استفاده بفرمایید.(برای دانلود winrar اینجا کلیک کنید)